Home
lllll

Welkom bij PKN gemeenten Ommen

logo nieuw

Standpunt ten aanzien van Nashville-verklaring

De Gereformeerde Kerk heeft zondag 13 januari jl. onderstaande afkondiging gedaan in de diensten in Ommen (Bouwstraat en OZC-kantine) en Witharen:
De Gereformeerde Kerk wil graag duidelijk uitspreken dat iedereen die Jezus wil volgen, bij ons welkom is en erbij hoort. We geloven dat Gods liefde voor iedereen is, ongeacht haar/zijn geaardheid en relatievorm.
Bovenstaande verklaring is in lijn met het indertijd ingenomen standpunt dat er in onze kerk ruimte is en moet zijn voor mensen van hetzelfde geslacht om hun relatie, in de gemeente en voor God’s aangezicht, te laten zegenen.
Johan Schinkelshoek, voorzitter Kerkenraad

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters