Home
lllll

Welkom bij PKN gemeenten Ommen

logo nieuw

Top2000 dienst op zondag 16 december om 19.00 uur in de Gereformeerde Kerk Ommen

Iedereen heeft een andere smaak wat muziek betreft. Maar (bijna) iedereen heeft wel een favoriet nummer in de Top2000. Nummers die uit volle borst meegezongen kunnen worden en waarbij je heerlijk weg kunt dromen. Tijdens de Top2000 dienst, met als thema I have a dream!, worden een aantal nummer uit die beroemde hitlijst gespeeld. Hier werken Embrace en LuCerna (uit Ommen) aan mee. De dienst wordt aan elkaar gepraat door ds. Kest Jelsma, waarin ook verschillende dromen van mensen worden verteld.
Graag tot ziens op zondag 16 december om 19.00 uur in de Gereformeerde Kerk Ommen.

Zie ook poster top2000.

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters