Home
lllll

Welkom bij PKN gemeenten Ommen

logo nieuw

Kerst met de Catechismus

Vorig seizoen organiseerden collega Reijer de Bruijn en ik een Catechismuskring. Dit seizoen komt er een vervolg. Tot vier keer toe bieden we in de aanloop naar een christelijke feestdag een avond aan waarin we kijken wat de Catechismus over die feestdag zegt. Vervolgens hopen we daar ook een keer over te preken. Zo zoeken we naar een stukje verdieping van de ‘heilsfeiten’. We hopen de avonden bij toerbeurt te leiden. De eerste avond is op dinsdag 4 december. Deze avond staat in het teken van Kerst, en wat de Catechismus daarover zegt. We zitten in De Kern en beginnen om 20.00 uur. U kunt zich bij mij opgeven: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Welkom!

Ds. Karel Hazeleger

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters